اتوماسیون تغذیه پرسنل

سامانه مدیریت تغذیه پرسنل

اتوماسیون تغذیه آنلاین کارفود یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمان های دولتی و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود مزایای زیادی برای کارفرمایان دارد که از جمله آن می توان به جلوگیری از سوء استفاده ، صرفه جویی ، اعمال کنترل ، مدیریت دقیقه آشپزخانه ، عملیات مالی و کنترل سریع و دقیق پیمانکاران استفاده کرده است.

باویژگی های کارفود بیشتر آشنا شوید...

مشاوره و خرید

درصورت نیاز به مشاوره لطفا اطلاعات خود را داخل فرم مقابل پر کنید. کارشناس ما ظرف حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست با موفقیت ارسال شد

مشتریان کارسو

سایر نرم افزارهای مدیریتی کارسو

ورود به پنل کاربری

با کلیک روی هریک از لینک های زیر پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اتوماسیون تغذیه کارفود یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمانهای دولتی و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود مزایای زیادی برای کارفرمایان دارد که از جمله آن می توان به جلوگیری از سوء استفاده ، صرفه جویی ، اعمال کنترل ، مدیریت دقیقه آشپزخانه ، عملیات مالی و کنترل سریع و دقیق پیمانکاران استفاده کرده است.

داشتن اتوماسیون تغذیه باعث می شود کارکنان شما استرس کمتری داشته باشند و احساس ارزش بیشتری کنند که هر دوی این موارد در افزایش راندمان کار آن ها بسیار موثر است. مطالعه اخیر انجام شده توسط EAT Club نشان می دهد کارمندانی که به وسیله سازمان خود تغذیه می شوند ۵۴ درصد بیشتر احتمال دارد که در همان سازمان بمانند و نیز ۷۰ درصد بیشتر امکان دارد آن سازمان را به عنوان یک مکان عالی برای کار به دیگران توصیه کنند. این مطالعه همچنین نشان داد در صورتی که شرکت به کارمندان خود غذا دهد ۶۰ درصد کارکنان شاداب ترند. ۴۶ درصد کارکنان تمرکز بیشتری دارند. ۴۹ درصد کارکنان بهره وری بیشتری خواهند داشت.

بله.در اتوماسیون تغذیه کارفود امکان توافق برای میزان سهم پرداختی کارفرما و کارمند در هر وعده فراهم شده است. به این معنا که با توجه به قرارداد، توافق می شود که برای هر وعده ناهاری که کارمند در شرکت خریداری می کند، کارفرما فرضا ۳۰ درصد هزینه را تقبل کند و باقی هزینه بر عهده کارمند باشد. این اعداد می توانند متغیر باشند و بر اساس شرایط، شیوه محاسبه تازه ای تعریف شود.

بله قطعا.هر یک از کارمندان با ورود به پنل شخصی خود در اتوماسیون تغذیه کارفود، علاوه بر سفارش غذا می تواند گزارش مربوط به غذای صرف شده در هر وعده، غذای روزهای آینده و همچنین میزان بدهی خود به سازمان بابت غذاها را مشاهده کند.

اواسط دهه هفتاد شمسی، اولین سیستم های اتوماسیون سلف سرویس در دانشگاه های کشور به کارگیری شد، در این سیستم ها از بارکد برای کارت های شناسایی افراد به کار گرفته میشد و وسیله ای که توسط یک میکروکنترلر برنامه‌ریزی شده بود به عنوان دستگاه تحویل غذا مورد استفاده قرار می گرفت. با رشد فناوری و از رده خارج شدن کارت های بارکد، در اوایل دهه 80 شمسی این کارت ها جای خود را به کارت های تماسی مغناطیسی دادند. با گسترش زیرساخت های اینترنت در ایران و همچنین نیازهای کاربران استفاده کننده از این سیستم ها، در اواسط دهه 80 شمسی این سیستم ها مجهز به قابلیت رزرو اینترنتی شدند و درهمین ایام بود که با تجاری شدن فناوری کارتهای بدون تماس سامانه بازشناسی با امواج رادیویی، کم کم این کارت ها جایگزین کارتهای قبلی شدند. اکنون نیز با توجه همه گیری این سیستم در دانشگاه ها و سازمان ها و نیاز آنان به امکانات جدیدتر، این سیستم ها بیشتر از دیروز پیشرفت می کنند تا جایی که به یک سیستم اتوماسیون تغذیه مدرن و مرتبط با چند سامانه دیگر تبدیل شده اند.سازمان هایی که برای کارکنان و کارمندان خود ارزش قائل می شوند و برای راحتی آنها دست به هر کاری میزنند،همیشه پیشرفته تر و موفق تر از سایر رقبای خودشان به حساب می آیند.سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود از جمله سامانه های کارسو می باشد که به فکر راحتی کارکنان یک سازمان و همچنین رشد و پیشرفت آن سازمان می باشد.

اشتراک گذاری

برچسب ها

ارسال دیدگاه