کارتیک

دستگاه حضور و غیاب

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه‌های پیشرفته به بازار امکان بررسی حضور و غیاب کارمندان براحتی و با کمترین هزینه‌ها در اختیار مدیران قرار گرفته‌است. با نصب دستگاه‌ حضور و غیاب که برای همین منظور طراحی شده‌اند در ادارت و شرکت ها، کارمندان در هنگام ورود خروج با مراجعه به این دستگاه و با استفاده از ابزارهای مختلف مانند کارت‌های هوشمند، اثرانگشت، اسکن چهره و… ورود و خروج خود را ثبت می نمایند. به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی از قابلیت‌های بیومتریک انسان نظیر اثرانگشت، عنبیه چشم، چهره و… بهره جستند که امکان هر گونه تقلب را از بین می‌برد و سهولت بیشتری برای کارمندان به همراه دارد چنانچه مشتریان کارسو دستگاهای ساعت زن دیگری را از سایر شرکت ها، از قبل خریداری کرده باشند، نیاز نیست آنها را کنار بگذارند. کافی است اطلاعات دستگاه خود را در اختیار کارشناسان فنی کارسو قرار دهید.

آیا نرم افزار حضور و غیاب کارسو به دستگاه حضور غیاب متصل می شود؟

کارشناسان ما با اتصال دستگاه شما به سامانه کارسو شرایط را برای استفاده مجدد از این دستگاه ها به صورت آنلاین فراهم میکنند. جهت اتصال دستگاه حضور غیاب به سامانه کارسو کارشناسان ما یک اپ تحت ویندوز را بر روی یکی از سیستم های متصل در شبکه داخلی شرکت هدف نصب میکنند. همچنین دستگاه ساعت زن نیز از طریق کابل LAN در همان شبکه قرار میگیرد. نرم افزار تحت ویندوز نصب شده بر روی شبکه هر لحظه اطلاعات روی دستگاه را خوانده و بر روی سرورهای کارسو منتقل میکنند.

دستگاه های پرفروش

باویژگی های کارتیک بیشتر آشنا شوید ...

مشاوره و خرید

درصورت نیاز به مشاوره لطفا اطلاعات خود را داخل فرم مقابل پر کنید. کارشناس ما ظرف حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست با موفقیت ارسال شد

مشتریان کارسو

سایر نرم افزارهای مدیریتی کارسو

ورود به پنل کاربری

با کلیک روی هریک از لینک های زیر پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کارکنان و نیروی کار سازمان شما بزرگترین هزینه و سرمایه شما هستند. به عنوان مالک یک کسب و کار بسیار مهم است که ساعات کاری کارمندان خود را با اطمینان دنبال کنید تا بتوانید از وقت آنها بیشترین بهره را ببرید. همچنین باید گزارش کامل مرخصی استعلاجی و تعطیلات را نگهداری کنید و از پرداخت منصفانه حقوق کارمندان خود اطمینان حاصل کنید. دستگاه حضور غیاب کارتیک به شما در انجام این موارد کمک خواهد کرد.

نظارت بر حضور کارمندان، یکی از عملکردهای اساسی واحد منابع انسانی است. بدون وجود دستگاه حضور غیاب در سازمان ، ردیابی و نظارت بر حضور کارکنان برای بخش منابع انسانی دشوار است. برخی از سازمان ها که به شدت به نیروی انسانی وابسته اند، دارای دفتر کار جداگانه ای هستند که در آن زمان افراد منفرد پیگیری می شود. دستگاه حضور غیاب کارتیک به شما کمک می کند که از انجام همه تعهدات و وظایف کارمندان خود مطمئن شوید. در هر سازمان تجاری، معمولا اکثر افراد به برنامه سازمان احترام می گذارند اما تعداد کمی از کارگران و کارمندان هستند که دیر به دفتر می رسند؛ کارتیک به بخش منابع انسانی در مدیریت زمان این افراد کمک می کند. بنابراین شما می توانید زمان و حضور کارمندان را با دقت ردیابی کنید. به تعبیر دیگر دستگاه حضور غیاب کارتیک، تصویری دقیق از هزینه کار سازمان ارائه می دهد.

برای مدیر امکان مشاهده کارکنان خود در تمام ساعات کار وجود ندارد. او نمی تواند مثل یک دیکتاتور یا پرستار کودک رفتار کند، اما اطمینان از اینکه کارمندان او به موقع به دفتر می آیند بسیار مهم است. یک مدیر به کارکنان خود بابت استعداد و وقت آن ها پول می دهد؛ بنابراین اگر آنها به دلیل بیماری غیرمولد باشند یا اینکه دیر به محل کار بیایند، مدیر حق دارد که ناراضی باشد. همچنین برای یک مدیر، پیگیری حال همه افراد شرکت و نیازهای آنها بسیار حیاتی است. استفاده کارتیک می تواند در وقت شرکت صرفه جویی کرده و خطاهایی را که هنگام محاسبه حضور و غیاب ایجاد می شود کاهش دهد.

بله قطعا.سیستم نظارت بر حضور کارمندان به رضایت کارکنان سازمان نیز کمک می کند. با استفاده از این ، کارمندان شادتر خواهند بود. زیرا کارتیک یا دستگاه حضور غیاب می تواند پرداخت به موقع و دقیق حقوق را تضمین کند. اگر کارکنان سازمان راضی و با انگیزه باشند ، بیشتر کار خواهند کرد و در نتیجه بهره وری افزایش خواهد یافت.

اشتراک گذاری

برچسب ها

ارسال دیدگاه